| anonim_4396 a întrebat:

Urmeaza sa imi iau telefon(smartphone) am un Nokia N8 si nu mai sunt multumit de el ma gandeam sa imi iau un Iphone dar daca iau acum zic sa iau Iphone 5 dar S3 arata bine si nu stiu Vreau sa pot sta pe net sa ma joc si sa pot vb la tel ca la iphone 4-4s se pierde semnalu Cel mai important daca ai telefon smecher sa te tina bateria si de preferat sa nu aiba lag Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

Salut,
Eu am un Samsung Galaxy S3 si sunt foarte multumit de el, nu am lag, bateria ma tine in jur de 2 zile cu wi-fi activat. Nu se merita sa-ti iei un iphone 4s, dar acum depinde de tine ce vrei sa alegi, firma sau calitatea.
Mult noroc si asteptam ce va fi iphone 5.