| anonim_4396 a întrebat:

Bună.Vreau să îmi spuneţi cât aţi putut purta tenişii converse,după cât timp s-au uzat,rupt? Sunt pe cale să îi cumpăr,că tot a venit primăvara,dar nu vreau să dau banii în risipă pentru că sunt foarte economă.Vreau să îmi spuneţi în concluzie, dacă a meritat investiţia. Aştept cât mai multe păreri.

1 răspuns:
| danutz9100 a răspuns:

Depinde,pot sa te tina maxim o luna sau pot sa te tina o vesnicie, depinde de persoana care-i poarta, cum are grija de ei.

http://www.superpret.net/original/converse/