| FeeLtHeFreeDom a întrebat:

Buna!
vreau sa imi cumpar un telefon, si nu ma pot hotari intre un sansung galaxy s4 mini, si un s3. voi ce spuneti sa imi cumpar?
astept pareri happy

5 răspunsuri:
| Alex_4373 a răspuns:

Clar s3.

| Alex_4373 a răspuns:

S3

| varcolaccc a răspuns:

Cum poate fi s4 mini mai slab decat s3? E construit dupa s3 deci logic ar fi sa fie mai bun. Dar si eu tot s3 as lua dar daca ar fi fost s4 normal atunci s4. Oricum eu sunt cu Apple nu Samsung. Iphonu e cel mai bun telefonwinking si nu imi pasa ce spun alții.

| cdu92 a răspuns:

S3 e mai performant.Eu S3 mi-as alege dintre cele doua...

| EllaCikka a răspuns:

Eu zic S3 happy eu am S4 si regret )) a fost super scump si imi vreau S3-ul inapoi!