| BiBiIntraInAjutorPtTPU a întrebat:

Buna,vreau sa imi spuneti daca ati cumparat cumva extensii clip-on din par natural si sa imi spuneti de pe ce site ati luat si cat sunt de bune, vreau sa imi fac comanda dar nu am incredere...am citit tot aici pe TPU ca sunt bune extensiile de pe site-ul www.extensiiparnatural.ro dar nu am gasit nuanta potrivita parului meu alte recomandari plss. urgent Funda:*

1 răspuns:
| adelinna21 a răspuns:

Www.divisima.ro este foarte bun am multe prietene care si-au comandat.le-au si vopsit si coafat cum au vrut.iti recomand cu mare incredere. funda?