| Ag007 a întrebat:

As vrea sa-mi iau niste extensii de par natural, dar nu stiu daca sa am incredere in cele de pe site-urile online. Cum ar fi pe okazii pentru ca aici am gasit si mai ieftine http://www.okazii.ro/......132981202. Ce parere aveti? E cineva care si-a luat extensii de pe net?

4 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Eu folosesc extensii cu cortina alea pe care le tai dupa dimensiunile capului cu cleme, 1.20m,si lungimea70 cm.
Iti dau ft putine cleme in primul rand si al doilea rand este ca e putin par 70g e ft putin, dar nu asta e problema iti poti lua doua seturi, dar tine cont de faptul ca este ft scurt! 40/55cm este ft scurt, si nu poti avea incredere poate fi par plastificat de papusa.
Mai bine mergi intr-un magazin asa poti alege culoarea dimensiunea si clemele.

| Laura927 a răspuns:

Eu faceam comanda online in Spania si de fiecare data am avut noroc sa zic asa, dar aveam siguranta ca alte persoane au comandat si au primit un par ft bun.
Si sunt ft ieftine ca sa fie par virgin!

| lumy4u a răspuns:

Buna,eu am comandat de pe net si mi-au adus exact ce am cerut! poti comanda de aici http://www.divisima.ro/1-extensii

| Okaziiro a răspuns:

Buna, Ag007! Da, poti sa ai incredere. Produsul pe care ni l-ai oferit ca exemplu beneficiaza de "Garantia de Livrare", daca alegi sa il comanzi prin Fan Courier. Garantia de Livrare este un serviciu oferit de Okazii.ro ce iti da posibilitatea sa returnezi produsul daca acesta nu corespunde cu descrierea de pe site. Mai multe detalii despre aceasta optiune aici: http://bit.ly/ZmFTcG
Daca ai nevoie de ajutor poti sa ne scrii la suport@okazii.ro sau sa ne suni la 0374652944. O zi placuta!