| XxXExpert a întrebat:

Vreau sa-mi comand un telefon de pe eMag. Intrebarea este: Este gratuit transportul? Eu locuiesc in apropierea orasului Motru, Gorj. Daca nu e gratuit, cam cat ar trebui sa platesc? Funda. Urgeent cat mai multe raspunsuri! :*

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Este gratuit.

| Skypee a răspuns:

Da e gratuit, daca produsul depasesti 199 de lei am impresia si daca nu depaseste, trebuie sa platesti in jur de 15-20 de lei curierul rapid.bafta si funda happy

| Mihaela2710 a răspuns:

Da, este.

| asdfbc a răspuns:

NU platesti.Scrie clar langa produs''transport gratuit''.Eu nu l-am platit.

| Diduuuuuu a răspuns:

Din cate stiu eu e gratuit... in orice caz cred ca poti sa suni sa vezi.