| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa comand o carte care costa 6, 5 lei de pe emag...intrebarea este...transportul e gratuit in orice localitate chiar si daca ce am comandat eu costa 6, 5 lei?

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Indiferent de site, ca să beneficiezi de transport gratuit trebuie să ai o comandă mare(100-200 de lei, poate chiar și mai mult, pe eMAG doar 90 de lei), iar transportul costă 11.99 lei prin curierat, ei nu livrează prin poșta română. Dacă mai ai nevoie de informații suplimentare, vizitează http://www.emag.ro/info/livrarea-comenzilor

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Platesti transport la tot ce e sub 90 ron

| xMysteriousBoyx a răspuns:

Transportul este gratuit, numai si numai daca, comanda ta este mai mare de 90 de lei in toata tara. Daca comanda ta nu este de peste 90 de lei vei plati curierul in functie de localitatea in care stai.

| PerfectLoveDrivesOutFear a răspuns (pentru xMysteriousBoyx):

Multumesc mult! Pacat ca nu am mai multe fundite.