| NeuerManuel a întrebat:

Pentru fotbal ce adidasi sunt mai buni, Adidas sau Nike si de ce?

Răspuns Câştigător
| eduardooo a răspuns:

Asta este una dintre cele mai grele intrebari.
Sunt cele mai bune firme de sport etc. nu poti sa zici care e mai buna. Asta depinde de tine, care iti place, modelu etc.
Si in primul rand nici nu conteaza ce ai in picioare conteaza cum joci! Bafta happy

4 răspunsuri:
| dfeel a răspuns:

Daca fotbalisti celebri din lume folosesc atat Nike cat si Adidas crezi ca ar conta atat de mult? Nu vei vedea o diferenta imensa intre brand-uri.
Cel mai mult conteaza cat muncesti tu ca sa ajungi sus...indiferent cu ce esti incaltat...

| 1Me9 a răspuns:

Nike=> rezistenta mai maricica

| MariusCalu a răspuns:

Nike pentru ca materialul e mai rezistent

| NeuerManuel explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri!