| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a întrebat:

Vreau sa'mi cumpar un telefon nou si nu am nici o idee in privinta modelului straight face. m-am gandit ca ma puteti ajuta. Vreau un telefon cu camera de 2 sau 3, 2 Mb, Blutooth si card - macar loc pentru el; il pot cumpara dupa. As prefera(nu e obligatoriu) sa aiba cablu de date si sa fie "pe sine" Daca stiti un model ce are toate acestea, este rezistent si este cel mult 500 lei, va rog frumos sa ma contactati.Merci

5 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

O singura regula:sa fie Nokia!

| Mar a răspuns:

Hei.pai uite am dat aici la cautare cu ce cauti tu si telefonul care il vei dorii e la liber :http://telefonultau.eu/......search.php da mai jos si vezi telefoanele cu cerintele vrute. succes :-*

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV explică:

Merci tuturor!

@ luly006 si Tera: O sa le iau in considerare
@bridgette: Da dar tot trebuie sa caut intr'o lista imensa :-l
@ frvtel: Corect, dar eu accept si Sony Ericsson sau Samsung

| Tera a răspuns:

Nokia 7020-are camera de 2 mb (si se ved foarte bine pozele) Blutooth are si card de 2 dar cablul va trebui sa il cumeri dar eu te sfatuiesc sa ei un conector in care sa pui doar cardul si astfel nu trebuie sa iti instalezi.Telefonul e in jur de 4, 5 milioane cu tot de mai sus dar poate il gasesti si mai ieftin acum.

http://www.nokia.ro/produse/cautare-si-comparare/nokia-7020/specificatii

| Iuly006 a răspuns:

Iti recomand Sony Ericsson w910i [mie una asta imi place si se afla si printre preferintele tale]