| buburuza23 a întrebat:

Heii happy De curand m-am hotarat sa imi cumpar un telefon nou...si nu prea am nicio idee in legatura cu modelul,marca,etc.straight face As vrea un telefon cu touch screen si care sa aiba in acelasi timp cat mai multe facilitati,sa aiba o camera buna, sa nu se blocheze...stiti voi,sa fie cat mai bun si mai rezistent,dar bineinteles sa aiba si un aspect frumos,sa nu fie badaran, totusi..sunt fata si nu cred ca ar arata bine sa am in mana un telefon mare si "gros". Pretul in care as dori sa se incadreze este in jur de 700-800 de lei, telefonul bineinteles vreau sa fie nou. Sper sa imi oferiti cat mai multe variante.Va multumesc anticipat!:**

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vladv26 a răspuns:

Iti poti lua Samsung galaxy s2, Samsung galaxy ace, Samsung galaxy mini2, Samsung galaxy s3 mini

| σκμ a răspuns:

Bună! Păi... Un telefon bun cu touch screen bun și cu camera bună ar fi acesta: SAMSUNG GALAXY Y (YOUNG) PREȚ:600 lei. POZA:http://www.google.ro/......tp?/imgres BAFTĂ!

| DariaHàhaa a răspuns:

Eu am un Samsung Galaxy SIII si este forte bun. Nu se blocheaza, are camera buna. Dar costa cam mult. sad Dar e fff bun.winking