| Patrycya a întrebat:

Vreau sa-mi fac niste manusi de mana dar nu prea se gasesc video pe net ma-ti putea ajuta si de niste bratari(Bratarile prieteniei). As vrea pana joi.Cal mai bun raspuns ii dau fundita...as vrea video

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| aaaaaaa1 a răspuns:

Cumparatihee hee

| Dana1 a răspuns:

Pai manusi te duci pe youtube si scrii cum se face manusi de mana daca nu gasesti scrii tricotat manusi

| Dana1 a răspuns:

Buna. manusile de iarna sau de spalat scrii pe youtube cum se face manusi de mana daca nu gasesti scrii tricotat manusihappy

| Patrycya explică:

Video vreau...