| Iriskha a întrebat:

vreau sa-mi iau un aparat foto profesional dar problema este ca sunt aparate foto care seamana cu cele profesionale si nu stiu cum sa le diferentiez ...Deci cum imi dau seama?
P.S.:vreau sa-mi iau aparatul de la NIkon.

Răspuns Câştigător
| Em_Madw_1997 a răspuns:

Cele de la Nikon sunt profesionale toate happy. Ia-ti un D3100.

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Simplubig grinupa pret, cele ieftine sunt imitatiile pe cind cele peste 30 mil incep sa fie semiprofesionale, oricum unul profesional se duce binisor si peste 2000 euro in sus.

| afrodita3333 a răspuns:

Pai te duci la un magazin de profil si le sui celor de acolo ce vrei si ei te vot ajuta.

| Iriskha explică:

Acestea nu sunt profesionale.