| spider99spy a întrebat:

Am un aparat foto nikon l120 si vreau sa-l iau cu mine la meciul dintre steaua-larnaca. Am inteles ca nu ai voie sa intri cu aparate foto profesionale, insa acesta nu este DSL-R...ma gandesc ca aia nu o sa ma lase la intrare. Ceva pareri...cine si-a mai luat un aparat foto mai performant la el si a intrat pe stadion?

1 răspuns:
| FlorinDiablo a răspuns:

Mai tu crezi ca aia or sa stea sa te cauta de aparat sa vada marca sa vada daca e prof sau nu eventual te verifica de petarde etc nu de aparatwinking/