| Trăie a întrebat:

vreau sa-mi iau un telefon de la cosmote dar nu stiu ce sa aleg, vreau ceva la un abonament de maxim 7 euro si sa coste cel mult 100 de lei dar sa aiba totusi o camera de cel putin 3, 2 MP si sa tina baterie, ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Cosmote are un abonament XS care ii de 6 euro si ceva, o sa platesti cam 27 lei pe luna.In privinta telefonului recomandarii ii greu de facut deoarece preturile telefoanelor variaza si cei de la cosmote au o politica in ceea ce priveste pretul telefonului in functie de abonament.Cel mai bine ar fi sa mergi la o reprezentanta cosmote si cei de acolo o sa-ti prezinte mai bine ofertele.

| AvrillTheBest a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung Galaxy y este foarte bun, la el primesti si internet de 4 euro pe luna, cu abonament costa in jur de 40 de lei, camera e de 2 mp(vede f bine) happy sper ca ti-am fost de ajutor happy