| Andrew1UiteCevaNou a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon nou si nu stiu ce sa aleg. Voi ce m-ati sfatui? Eu as vrea unul Samsung care sa coste in jur de 700 de lei la abonament cosmote.

7 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

O prietena de-a mea si-a luat un Galaxy S II la abonament Cosmote cu 400 lei.

| xDr0gs a răspuns:

Samsung Galaxy S II!

| simina96 a răspuns:

Buna! Uite aici site-ul lor http://www.cosmote.ro/ro/default.aspx?ns=-10000 intri in abonamente cosmote, iti alegi tipul de abonament pe care il vrei si in functie de abonamentul pe care l-ai ales intri in oferte telefoane la abonamentul respectiv si iti alegi care crezi ca ti se potriveste mai bine.De exemplu daca ai abonament Smart XL+ poti opta pentru Samsung Galaxy SII la 399 Ron sau la Smart XXL+ la 299 Ron sau Samsung Galaxy Note la abonament Smart XXL+ la 499 RON.Eu dintre astea 2 ti-as recomanda Samsung Galaxy SII, il am si sunt foarte multumita de el, indeplineste toate functiile necesare.

| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a răspuns:

Incearca Samsung s5230 si la cateva telefoane poti sati schimbi modul telefonului ca la un iphone sau ca un Samsung galaxy S si altele daca il nimeresti pe cel bun iar ca sa schimbi gasesti pe net

| mendor a răspuns:

Samsung Monte GT-S5620..cu catva timp in urma l-am luat cu 160 Euro..cam 650 lei...foarte bun happy

| feli18 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......mal-white/ M ai bun decat Samsung chiar daca e mai scump. Crede-ma ca merita fiecare leu!

| mariustpu a răspuns:

Samsung S6500 Galaxy mini 2 daca vrei sa la abonament xl+ este 1leu fara abonament este 649 asa scrie in revista