| wonderwoman123 a întrebat:

Vreau sa pun o comanda pe amazon pentru o geanta michael kors care costa 187 dolari. Scrie mai jos ca taxele+shipingul costa 86.99 dolari. Banii aia sunt inclusi in pretul gentii scris prima oara sau ii adauga cand platesc?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca geanta aia in mod normal costa de vreo 5-10 ori mai mult, fa-ti griji ca o sa cumperi un fake. Taxele si shippingul se adauga la pretul initial, desigur.

| elena97890 a răspuns:

Aia sunt banii pentru transport si se adauga la banii pentru produs, in cazul tau 273.99 dolari