| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar ceva de pe amazon ce costa 80 Dolari, este free shipping si vreau sa intreb daca platesc ceva pentru transport, granita, altceva pe langa aia 80 dolari... FUNDA pentru un raspuns concret si sigur.

Răspuns Câştigător
| AsuIepurasulDePlus a răspuns:

Shipping = transport
Daca transportul este gratuit atunci nu mai platesti nimic la granita. Platesti numai aia 80 de dolari.

Sursa: am mai cumparat online asa ca stiu cum merge.

| anonim_4396 explică (pentru AsuIepurasulDePlus):

De pe amazon ai cumparat sau ebay?

| AsuIepurasulDePlus a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici, nici dar cumparaturile online sunt aceleasi indiferent de pe ce site cumperi.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca iti scrie free shopping este gratis. Platesti doar suma de 80 de dolari, nimic mai mult. Daca trebuia sa mai platesti pentru granita sau ceva erau sa scrie pentru ca amazon este o companie serioasa. Succes sper ca te-am ajutat. Bucura-te de lucrul comandat!winking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Shipping* sorry big grin

| xunshu a răspuns:

Buna. O sa platesti la granita cu siguranta.

| AsuIepurasulDePlus a răspuns:

Multumesc pentru funda ^^!