| ByByLaNd a întrebat:

Vreau sa vand o pereche de sandale Mustang dar habar nu am cu ce pret.Sunt din piele naturala si sunt noi.

4 răspunsuri:
| Analy a răspuns:

Pai daca de exemplu ai dat 70 lei pe ele nu le vinde cu tot atat.Scade macar 5-10 lei. Daca cineva ti le cumpara cu 70 sau cu pretul cu care le-ai cumparat tu) nu mai scade.

| 95Cosmin a răspuns:

Cauta pe net cat costa in magazin si mai scazi din el... daca spui ca sunt noi scazi mai putin

| ĿФsт a răspuns:

Pai cati bani ai dat pe ele? si daca le-ai purtat o data sau de doua ori mai scazi in jur de 5-10 lei!

| ByByLaNd explică:

Am dat 40 de euro pe ele. Faza e ca nu stiu daca le cumpara cineva is cam scumpe.