| Alexa234G a întrebat:

Vreau si eu genti de umar si ghiozdane pentru scoala. ( pentru fete si nu de alea cu barbie sau hannah montana etc. ceva emo, rock, funky.)

Dati'mi site'uri [ fara bestial pentru ca il stiu]

Va rog ajutati-ma ca se apropie scoala si nu gasesc nimic care sa imi placa, peste tot numai justin bieber, hannah montana, barbie, brat si chestii de astea pentru copii mici.

Dau funda.

Va rog ajutati-ma ca incepe scoala si nu imi gasesc ghiozdan.

2 răspunsuri:
| Patty99 a răspuns:

Http://www.peumar.ro/
uite de aici mi.am luat si eu ceva genti sper sa iti plac:x
http://www.originals.ro/......result.php
si aici
sau mergi la Real acolo mai sunt genti de umar pe alb pe care scrie doar firma adica "hama" este simplu si poti sa ti.l decorezi uh cu insigne...[funda plz]

| YourIllusion a răspuns:

Http://www.google.md/......tp?/imgres ti-ar placea asa ceva? numai nu stiu unde se vind!