| Alexa234G a întrebat:

Vreau si eu genti de umar si ghiozdane pentru scoala. ( pentru fete si nu de alea cu barbie sau hannah montana etc. ceva emo, rock, funky.)
Dati'mi site'uri [ fara bestial pentru ca il stiu]
Va rog ajutati-ma ca se apropie scoala si nu gasesc nimic care sa imi placa, peste tot numai justin bieber, hannah montana, barbie, brat si chestii de astea pentru copii mici.
Dau funda.

Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| summergirl25 a răspuns:

Cati ani ai?

| summergirl25 a răspuns:

Pai,de unde crezi ca si noi exact ce fel de ghiozdan vrei?

| AnaBonteanu a răspuns (pentru summergirl25):

straight face Serios?! Tu doar dai site-ul, daca nu-i place nu cumpara, important e ca i-ai dat site-ul, poate ii place ceva.

| Roock a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, iti dau eu un magazin. la unirea la etaju tri in partea stanga a magazinului e un magazin skate&street shoes shop si au niste ghiozdane super de la animallove struck

| andra15956 a răspuns:

Intra pe jad flamande, categoria gentii de umar

| Alexa234G explică:

Sunt din Iasi

| crixtinacandymax a răspuns:

Buna Alexa,
ai dreptate ghiozanele cu hannah montana, barbie sau scufita rosie (am dat exemple banale) sunt mai putin placute pentru fetele care nu mai au 10/11/12 ani!
ehi bine uite aici un link (sper sa functioneze) - genti de la gola http://www.google.it/......tp?/search sunt suuperbe eu mi-am luat una!:x sper sa-ti placa :*

| crixtinacandymax a răspuns:

Buna Alexa,
Ai dreptate ghiozdanele cu hannah montana, barbie sau scufita rosie. sunt banale pentru fetele care nu mai au 10/11/12 ani.
Ehi bine uite aici un link, cauta-ti geanta care iti place, ai de unde sa alegi >:d< (sper sa funcioneze link-ul:*) ''genti de la gola'':* http://www.tomatrend.it/....../index.php