| Alexa234G a întrebat:

Vreau si eu genti de umar si ghiozdane pentru scoala. ( pentru fete si nu de alea cu barbie sau hannah montana etc. ceva emo, rock, funky.)

5 răspunsuri:
| DeeaDLove12 a răspuns:

Eu am una de la un magazin...nu mai stiu cum se numea

| PopStarInMyMind a răspuns:

Buna! Eu te-as sfatui sa-ti iei ghiozdan pentru ca altfel o sa te doara rau de tot umerii si nu o sa poti sa mai cari nimic.Stiu dinpropria experienta.Sar oricum,le gasesti pe amandoua la Cora,Real, Carrefour, Auchan etc.Am vazut o gramada de lucruri dragute pe acolo si nu sunt nici scumpewinking

| alecssandra a răspuns:

Sunt pe bestial.ro a lot
! cu jack, patratele roz.verzi.etc etc