| IMISSYOUBABY a întrebat:

Buna vreau si eu magazine online cu decoratiuni de craciun preturi accesibile! funda

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MariaO a răspuns:

Http://www.bonsaideco.ro/ Acesta este magazinul meu preferat :D

| supermamici a răspuns:

Http://www.supermamici.ro/decoratiuni-de-craciun/ aici sunt mai multe produse si prezentari de decoratiuni mai ieftine de la adevarulshop, fungift, clickshop

| oanyoana a răspuns:

Allstyle.ro
deco-artis.ro
funda

| ionika231 a răspuns:

Pentru homemade sau idei de aranjamente te poti inspira de aici http://ro.english-attack.com/photovocab/christmas

| vladul a răspuns:

Preturi accesibile am gasit aici: www.b2day.ro. Si mai important, livrarea a fost rapida.

| cristinosaurus a răspuns:

Bamboo, D-mail, Ikea...