| Anita1987 a întrebat:

Buna zaia. As dori sa va intreb daca a comandat cineva invitatii online pentru nunta de la http://www.familymoments.ro. As dori sa comand de la ei invitatii pentru nunta ce o voi avea in septembrie dar sunt putine feedback-uri si m-am gindit sa dau poate peste cineva cine s-a folosit de serviciile lor. Mersi frumos

6 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Buna! Nu am apelat la serviciile lor pana acum, insa site-ul pare destul de interesant si de incredere, dar cu toate acestea ai putea mai bine sa apelezi la servicii de genul dintr-un magazin, decat sa iei de pe net si sa primesti altceva si pretul sa fie exorbitant incluzand transportul. Sper sa gasesti ce vrei, pupici!

| Anita1987 explică (pentru znstr):

Buna. am cautat invitatii de genul asta, sa zicem in stil occidental, dar n-am gasit, dupa pret mi se pare ok. de livrare sunt de acord, sunt chelruieli suplimentare, cica is in jur de 16RON. as vrea mai multe faedbackuri dela cineva sa stiu cum is la caliatate ca since mi-au placut citeva modele, dar nu stiu cum is la caliate

| znstr a răspuns (pentru Anita1987):

Intr-adevar pretul nu este unul prea mare, dar indoiala cea mai mare este la calitate, cum ai spus si tu. Cel mai bine consulti si un magazin in care se gasesc si invitatii pentru nunta, cred ca asa ti-ar fi cel mai usor sa iei o decizie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu va recomand http://www.facebook.com/pravaliacuinvitatii

nu ca au modele, dar aici poti sa modifici orice sau chiar sa comanzi un model anume cu elementele dorite de tine, plus ca-s handmade, nu se compara cu prototipurile pe care toti le au. sper sa va placa :)

| Anita1987 explică:

Buna la tori. Zilele trecute mam hotarit si am plasat o comanda la http://www.familymoments.ro si azi am primit invitatiile acasa. Sincer sa fiu sunt foarte placut surprinsa de caltatea si aspectul lor. Sunt foarte multumita ca am riscat si am comandat de la ei, era exact ce cautam. Singura problema a fost cu comanda pentru plicuri la invitatii, nu au la moment pe toate culorile si nu am putut sa imi aleg ceva ce sa se combine cu invitatiile. Va recomand si voua daca aveti nevoie sa plasati la ei comanda.

| tilian92 a răspuns:

Buna, pentru nunta mea am comandat de la https://papercut.ro/ si totul a functionat bine. Costuri aditionale au fost doar transport incat am cumparat doar 150 bucati iar de printat le-am printat eu acasa la imprimanta proprie.