| mariazet45 a întrebat:

zilele acestea au venit niste vanzatori ambulanti cu buterfly massage niste fluturasi pentru circulatia sangelui, apuncuntura etc au spus ca au ei o promotie si a vandut 2 buc la 100 de lei, am gasit pe internet pretu variabile binenteles cu mult mai mici decat au vandut si, stie cineva pretul corect la aceste produse? Pe internet erau preturi de la 2
$la 9, 9 $, mi se pareau identice pe diferite situri. Sant cu functii diferite la diferente de pret sau depinde cat se poate pacali?

Răspuns Câştigător
| felina7 a răspuns:

Dupa parerea mea... Depiunde cat papagal ai sa vinzi astfel de produse. Iti pot garanta ca dispui de aceeasi calitate, desi preturile sunt diferite. Si deschide ochii, lumea e disperata sa faca bani. Asa ca multi promit minuni, nimeni nu stie sa le faca, in schimb. Sper sa tii cont de ce vorbesc eu aici.