| Mihaela_Ramona_1994_qSKE a întrebat:

Buna ziua! A mai comandat cineva de pe siteul Air force 1? Am comandat ceva si cred ca mi-am luat teapa

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca doar ai dat comanda, atunci astepata-te sa soseasca in 1-2 saptamani.
Nu inteleg la ce te referi cand spui ca ai luat teapa, odata ce este doar o simpla comanda... nu o cumparatura deja platita.

| Anonimul151 a răspuns:

Ai plătit cu cardul? Dacă da, atunci e posibil să îți fi luat țeapă. Însă dacă plătești Cash la livrare nu ai luat deoarece nu vor mai trimite produsul si asta e. Măcar nu ai plătit înainte.

Eu nu am auzit de site-ul ăsta. Nu mai comanda de pe site-uri de astea. Iar dacă o faci plătește cash la livrare.