| Ochialbastri99999999 a întrebat:

Cine a comandat de pe wish și a luat teapa?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Chiar dacă o fi cineva, sigur nu e dispus să recunoască cum că a luat țeapaă și s-a fraierit

| Ochialbastri99999999 explică (pentru sierra1):

Eu am comandat acum și am luat teapa, banii s-au dus dracu, iar produsele pe care le-am comandat au fost plătite înainte, pentru ca asa cere wish și mi-a veni doar un produs, iar eu am plăti suma pe doua produse.

| Catrice a răspuns (pentru Ochialbastri99999999):

Vezi că vin in colete diferite, deci și în perioade diferite.

| sierra1 a răspuns (pentru Ochialbastri99999999):

N-ai luat țeapă, ai primit juma din produse deci ai luat țea!