| SeNyS a întrebat:

am avut un pechinez 3 ani,si din pacatae anul asta mi-a murit,si vreau neaparat sa adopt un alt pui de pechinez,daca stiti de unde as putea sa iau? Si sa-l cumpar insa nu-mi permit sa dau o suma ft mare pe el,daca stie cineva de unde as putea lua, va rog din suflet sa-mi lasati aici un mesaj! Va multumesc..mentinonez ca sunt din apropiere de Buc! O zi buna

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la un pet shop sau daca nu cauta in ziarele de la tine din localitate la donatii sau fapte bune
eu asa mi-am luat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.adoptiicaini.ro/imi-doresc-macar-un-parinte/
Eu cred ca ar trebui sa profiti de oferta asta, este cel mai bine deoarece este pui si-l poti pune la punct de mic

| sorinae a răspuns:

sad

| sorinae a răspuns:

Nu`s din Bucsad