| Laurentzyu96 a întrebat:

am comandat dupa eMag 2 produse, unul este in stoc furnizor iar altul la comanda. In cat timp vin si ce inseamna stoc furnizor? Dau funda

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

"În stoc furnizor" înseamnă că cel ce ţi-l trimite îl are în depozit, iar "la comandă" înseamnă că produsul l-a comandat şi el de altundeva şi trebuie să vină. Probabil când o să le aibă pe amândouă ţi le v-a trimite. Timpul de sosire la tine depinde de cât de repede primeşte el produsul aflat la comandă. Două-trei zile probabil... Cu stimă, Angel.

2 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

In stoc furnizor - produsul poate fi expediat in 48 ore de la comanda. Termenul exact va fi comunicat telefonic dupa ce plasati comanda
comanda depinde de cea din stoc furnizor

| MoneyMoney a răspuns:

"În stoc furnizor" înseamnă că nu-l vei găsi în Emag-ul din oraşul tău ci DOAR în depozitul E-mag pentru comenzile online! De regulă timpul de livrare este de 48 de ore de la plasarea şi confirmarea comenzii însă acesta poate varia în funcţie de comandă şi locul de livrare al comenzii!