| alexfcsb12345 a întrebat:

am dat niste tepe pe mercador destul de mari. mentionez ca 2 sau 3 persoane s-au dus la politie nu am dat adresa si cnp-ul corecte au doar numele meu atat. nu au numarul meu de telefon doar coneversatiile pe mes de pe un id irelevant. ce pot patii? multumesc

4 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Numele nu e chiar de ajuns pentru politie dar e posibil sa iti poata gasi adresa pe baza ipului. Ce poti pati depinde de plangerile facute si de vehementa persoanelor pe care le-ai suparat.

| nikkoss29 a răspuns:

Este posibil sa faci puscarie. Poate alta data te gandesti de doua ori inainte sa faci asta.

| Chiazna_Gigel_1977 a răspuns:

E posibil sa afle ip-ul, deci adresa din momentul unde ai postat anuntul. Legal nu stiu ce poti pati, tehnic e posibil sa afle de la ce adresa a fost postat anuntul. Asta pe langa faptul ca ai dat numele. Dar ce tzepe ai dat? Banii cum i-ai primit?

| lenesoi a răspuns:

Eu as zice altceva vasi provoca pe toti astia de pe site-uri sa imi dati mie vreo teapa am loat destule si i-am rezolvat pe toti nimeni nu ma crezut in final au vazutrolling on the floor)