| 22cool22 a întrebat:

Buna ziua as vrea sa stiu de unde pot cumpara cel mai ieftin iphone 4?

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Www.emag.ro

sunt ieftine in comparatie cu preturile de pe piata.

3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Incearca pe okazii.

| Minks a răspuns:

Fara abonament de aici : http://www.pccommerce.ro/......k-245.html
Cu abonament preturile variaza.in functie de valoarea abonamentului. Iti recomand sa te uiti si la alte telefoane, sunt telefoane gen Samsung Galaxy S2 care ii dau clasa iPhone-ului din orice punct de vedere.

| Smekheritza a răspuns:

Pai cred ca daca totusi doresti cel mai ieftin trebuie sal procuri de unde se vind iphone 4 de mina a 2 adica nu sint noi