| mara7tudor a întrebat:

Ati comandat de pe www.masdelagneau.com? Ati primit comanda?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, site-ul nu este securizat.
Apoi, in termenii si conditiile lor scrisul are o mare problema, peste tot este inceput cu majuscula, ceea ce face dovada, ca cine a copiat textul nu-i de profesie.
Un alt punct serios, care trage semnal de alarma: nu este specificat nicaieri de nici o companie care detine acest magazin online si nu exista inregistrarea oficiala la Registrul Comertului.
Concluzia este: SITE-ul este Fals (fake) - fiind un mare SCAM ilegal.

http://www.masdelagneau.com/shippinginfo.html]