| MolnarErzsebet18 a întrebat:

Buna ziua. Coletul meu ar trebui sa sosească in data de 18 Aprilie, dar nu l-am primit. Pe site scrie "In transit- international depot hub outbound". Oare ce trebuie sa fac, să-l primesc?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde scria ca trebuia sa-l primesti pe 18 Aprilie?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca-i "in tranzit" inseamna ca este undeva printr-un colt de lume, in cine stie ce vagn de tren, calatorind spre Romania. Un transport international dureaza intre 2 saptamani si 8 saptamani, depinzand de tara unde este trimis si ce serviciu postal este folosit.

De unde stii ca trebuia sa soseasca pana pe 18 aprilie?
Ai platit DHL sau curier special de cate sute de euro ca sa ti-la duca atat de repede?

| dullcat a răspuns:

Buna.Coletul tau vine din China?