| Respectable a întrebat:

Hey TPU.
Ar trebui sa primesc si eu un colet din Ungaria. Perosana respectiva mi-a spus ca a trimis coletul acum 2 saptamini. Si inca nu a ajuns. Oare cand ar trebui sa soseasca? Nu a trecut deja mult timp de cand a trimis coletul?
Si eu am trimis colet in Ungaria cu o zi inainte si persoana a primit deja coletul saptamana trecuta miercuri.

1 răspuns:
| Fizy93 a răspuns:

Da e foarte mult, incearca sa te interesezi pana nu e prea tarziu, am avut si eu un incident comun si nici acuma nu mi-am recuperat coletul. Te sfatuiesc sa contactezi agentia ungurilor si a romanilor!