| alecsawng01 a întrebat:

de unde va cumparati parfumuri?

Răspuns Câştigător
| LotusFlower a răspuns:

Notino, vivantis si mai era unul, nu imi amintesc acum numele.

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din sephora fizic. Sau online : douglas sau Notino. Am dat prin 2016 și de pe elefant parca, dar nu mai țin minte dacă am fost mulțumită

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Buna seara.

Le primesc cadou. Iar persoanele care le cumpara... de pe internet, majoritatea.

| Dismally a răspuns:

De pe internet, sunt vreo 3 site-uri de pe care cumpar.

| alecsawng01 explică (pentru anonim_4396):

Care a fost experienta dvs cu Notino? Vi se par originale parfumurile?

| alecsawng01 explică (pentru Dismally):

Care ar fi acelea?

| SingleForOne a răspuns:

Pentru cei care sunt reprezentați Avon, oriflame, și altele, parcă primeau mostre acasă, sau chiar cadouri de parfum. Corect?

| alecsawng01 explică (pentru SingleForOne):

Nu ma intereseaza parfumurile de la Avon si Oriflame, as dori sa cumpar niste parfumuri de nisa, insa doresc sa stiu un site/magazin legit, de unde pot stii ca si altii au fost multumiti de calitatea parfumului si sunt originale.

| Sekim a răspuns:

Notino. De pe Notino cumpar mai multe chestii, si produse diverse, adica multe chestii, de la parfumuri pana la deodorante si masti. Parfumurile sunt originale, adica merita banii, nu e vreo teapa sau ceva. Imi place destul de mult ca pun in cutia comenzii niste pungi cu aer verzi si multa folie cu bule pentru protectie, adica chiar se vede ca se ocupa indiferent de pretul coletului.

| alecsawng01 explică (pentru LotusFlower):

Ah, super, de notino stiam, insa nu stiu ce sa zic, eu una nu am fost multumita de calitatea parfumurilor, o sa incerc si vivantis, multumesc! Tu ai fost multumit/a de parfumurile de pe vivantis si notino?

| Dismally a răspuns (pentru alecsawng01):

Pai stai putin, de ce nu ai fost multumita? Daca ti se pare ca tine mai putin decat un parfum cumparat cu ani in urma sa stii ca este normal, multe parfumuri au fost reformulate si calitatea acestora este mai slaba de multe ori. Eu am fost multumit de ce am cumparat dar stiam deja care parfumuri au fost schimbate, urmaream niste emisiuni in acest domeniu si aflam din timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alecsawng01):

Da. Sunt originale și persista. Nu am avut probleme. Le am verificat mereu sa văd pe ce data au fost fabricate și am obs ca ei nu vând parfumuri fabricate de ex cu 3 ani in urma. Ceea ce e super

| zilog a răspuns:

De la țiganii care vin cu ele în tren, negociezi cu eli până când mi-le lasă la 30% din cât a cerut prima dată
sau din bucurești FLORA intri pe rândul din mijloc la parter pe partea stanga
pe la mijlocul randului este o fabricuta de parfurmuri care iti fabrica la comanda orice parfum de pe planeta asta
au si originale
su si la litru
depinde cum vrei la 400 lei gramul
sau la 400 lei litrul

| Legion7X a răspuns:

Din mall cu magazine fizice.

| alecsawng01 explică (pentru Dismally):

Da, probabil ai dreptate, eu am avut un parfum de 30 ml din Germania si am luat acelasi parfum la 100 ml de pe Notino, nu au absolut nicio legatura, tara de origine este diferita, persistenta este foarte mica, mirosul nu este decat foarte putin asemanator, chiar daca l-am verificat si este original. din pacate.

| Dismally a răspuns (pentru alecsawng01):

Da, il poti cumpara si din Germania, Franta ori alta tara, este la fel peste tot, sunt mult mai slabe decat inainte, asta se spune ca ar fi si din cauza Uniunii Europene care a interzis folosirea unor substante, eu cred ca este mai degraba dorinta producatorilor de a castiga mai mult...

| LotusFlower a răspuns:

In nici un caz Vivantis! Mi-am luat mega teapa de la ei si sunt foarte dificili si dubiosi. Cu notino nu am avut niciodata probleme

| LotusFlower a răspuns:

Ah si nici elefant, si de la ei am primit fake.