| Delia13 a întrebat:

Doresc sa deschid un magazin cu haine high-fashion in Cluj- Napoca. Ma puteti ajuta cu furnizori?

Multumesc!

3 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

TOATE marile branduri au siteuri de prezentare si contact asa ca furnizorii vor fi ULTIMA ta problema! Spor la vanzari!

| Delia13 explică (pentru MoneyMoney):

Da Robert, dar m-ar interesa micii producatori cu produse mai deosebite, cu un design special! De aceea intrebam!
Eventual ateliere cu colectii proprii, mici fabrici care realizeaza si productie lohn.
Multumesc pentru raspun, oricum!

| Delia13 explică:

Buna Ombladon_7907,

Imi poti da mai multe detalii, te rog? Trimite-mi informatiile prin email la adresa marketing@piera.ro sau lasa-mi un mesaj unde/ cum te pot contacta eu (statutul de membru junior pe TPU nu-mi permite sa iti trimit mesaje).
Multumesc,
Delia13