| andreiboboc906 a întrebat:

Bună ziua, mi-a pus un băiat din Valcea un colet pe data de 02.11. 2023 spre Craiova si pe site lor de fan Courier scrie Status: Expeditie in livrare
Activitate: Expeditia a plecat din hub-ul FAN Courier Sibiu spre hub-ul de destinatie in data 08.11. 2023 01:30, doar că asa imi apare in fiecare zi doar ca se schimbă data

Răspuns Câştigător
| BiblioCat a răspuns:

Află numărul de AWB și intră pe site-ul FanCourier: https://www.fancourier.ro/ Alegi de sus categoria „Sunt destinatar", apoi „Asistență clienți". Se va deschide fereastra de chat cu ChatBot-ul: alege limba română, apoi AWB tracking, introdu codul și apoi alege o variantă prin care poți să vorbești cu un reprezentant pentru a afla când estimează că-ți vor aduce coletul.

1 răspuns:
| Darius50boss a răspuns:

Poți să de interesezi la curier