| RobertG101 a întrebat:

stie careva unde pot gasi un magazin de calculatoare din Iasi la preturi foarte rezonabile? Vreau să-mi iau un PC de gaming la 18 milioane si vreau să fie mai rezonabil decât PC Garage. Sa aveti o zi buna.

3 răspunsuri:
| bonico a răspuns:

Salut,
Am vazut ca au preturi destul de bune la TurboZone Computers in Pallas Mall; acum exista posibilitatea ca anumite componente de pe PC Garage sa fie mai ieftine ca aici si viceversa >>> http://www.turbozone.ro/utile/contact.html

| LiveForNowSpeed a răspuns:

La Nera Computers

| RevinD a răspuns:

Ceea mai buna solutie pentru ati face un pc de gameing e sa-l faci tu din piese. Nu se merita sa cumperi unul nou si in plus iesi mult mai ieftin daca faci asa. Piesele le poti gasi pe eMAG sau amazon la un pret foarte bun dar mai intai sa te interesezi de componente bune happy