| Manuel86 a întrebat:

Stie cineva cat de serios este acest magazin virtual http://www.gsmfit.ro/?
A mai cumparat cineva de aici?
Multumesc mult. :)

4 răspunsuri:
| alinusca135241 a răspuns:

Am mai cumparat de aici....iti da si garantie pentru lucrurile cumparate...E super. FUNDA?

| Manuel86 explică (pentru alinusca135241):

Daca imi spui cum...da, iti dau si mersi mult pentru informatie happy

| alinusca135241 a răspuns:

Cind apesi pe obiectul dorit ...inlaturi este un cos..pe care apesi ca sa til poata livra acasa iar cind apesi cumpara va aparea un semn''finalizeaza comanda'' apesi acolo iar atunci va eni un gestionar ca sal completei...

| alinusca135241 a răspuns:

Funda?