| Manuel86 a întrebat:

Salutare, salutare! Stie cineva daca magazinul online telefoaneieftine.com este un magazin serios? a cumparat cineva de aici?

3 răspunsuri:
| ciupyx a răspuns:

Numele nu-mi inspira incredere. maibine cauti pe ceva serios cum e altex http://bit.ly/WwSGZO

| bogboy101 a răspuns:

Pe saitul ala daca esti atent sunt numai fackeuri.Am vrut sa comand si eu un tel dar am vazut ca sunt fackeuri. funda?

| VIP3r a răspuns:

Sincer nu stiu, in domeniul electronicelor am cumparat de pe www.emag.ro sau de pe www.cel.ro, am fost multumit de serviciile oferite...