| anonim_4396 a întrebat:

Bună Ziua TPU!
Aș dori să știu și eu unde aș putea găsi în București Frutti Fresh - Struguri, și țigări Kiss cu arome. Mulțumesc, dau fundă! și vot răspunsurilor bune!

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Am gasit pe site-ul magazinului Albinuta, si desi pretul e in euro, magazinul vad ca e romanesc: http://www.albinuta.co.uk/......8.html,iar de tigarile Kiss am inteles ca se gasesc prin Militari, Piata Gorjului si vis-a-vis de Cora lujerului. Sper sa gasesti! M-ai facut curioasa cu Frutti Freshul ala de struguri.

| Azµre a răspuns (pentru znstr):

Multumesc de magazinul albinuta stiam este din Marea Britanie special pentru romani. Si iti multumesc pentru tigari! Mi-a zis cineva ca se gaseste la carefour unirea frutti fresh m-am dus o luna a fiecare 2 zile si n-am gasit. ai funda de la mine pentru tigari!

| znstr a răspuns (pentru Azµre):

Nu ai pentru ce, si multumesc si eu! O sa merg sa caut Frutti fresh de struguri ca tare curioasa sunt ce gust are.

| Azµre a răspuns (pentru znstr):

Am gasit Frutti Fresh de struguri la capatul lui 47 sau al lui 41 unde era inainte forneti acum e un minimarket exact peste drum de statia de autobuzwinking asta ca un update sa stii si tuwinking