| ralu215 a întrebat:

Bunaa! Am si eh o intrebare si m as bucura daca m ati ajuta.
Ce as putea sa ii fac cadou de Craciun prietenei mele cele mai bune? Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| BadGirl347 a răspuns:

Cred ca faza cu lantisoarele prieteniei e demodata de mult. Parerea mea e ca trebuie sa ii iei ceva sa o reprezinte si sa aiba legatura cu personalitatea/o pasiune de a ei. Daca adora muzica cumpara-i un lantisor/pandantiv cu o chitara/microfon etc. Daca ii place moda cumpara-i ceva de imbracat pe stilul EI VESTIMENTAR, nu al tau. Depinde de lucrurile care ii plac, dar te descurci tu (ca tot sunteti cele mai bune prietene).

2 răspunsuri:
| Madalina92 a răspuns:

Poti lua doua lantisoare cu jumatate de inima pe fiecare, pe al tau sa scrie best iar pe al ei friends. Sau o cana cu Mos Craciun si pe ea sa scrie Pentru cea mai buna prietena

| Ana2727 a răspuns:

Ai putea sa ii oferi un lant si sa iti iei si tu unul identic.Sa le purtati mereu la gatul vostru, iar daca va veti despartii pentru. o perioada de timp sa va uitati la lant si va veti aminti una de cealalta.
Sper ca te-am ajutat!hee hee))))))