| Kidd a întrebat:

Bunăă! Ştiţi de unde din Bucureşti sau de pe internet pot cumpăra ochelari ca aceştia? http://www.vestic.ro/uploads/modules/news/6637/Connect-R .jpg
Vreau să. mi spuneţi la ce magazin mai exact şi preţul!

Mulţam!;)

Răspuns Câştigător
| Anaisssss a răspuns:

I-am vazut la NewYorker thinking

7 răspunsuri:
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Dragonu Rosu 2, 2 lei

| MusicisMusic a răspuns:

Eu am dat in London pe o pereche asemanatoate 5 liretongue Nu cred ca sunt mai mult de 30 lei

| SalutTpu a răspuns:

Eu am vazut asa la mare prin costinesti. Oricum bafta cu cautarea.

| deedee_3754 a răspuns:

Prin mall cauta trebuie sa gasestibig grin

| Kidd explică:

La New Yorker mi.ar fi cel mai accesibil! Acum să vedem dacă mai sunt whistling
Mulţumesc f. mult!

| RloveR a răspuns:

Hm.nu sunt din Bucuresti dar pe aici prin Motru sunt ochelari dn astia si sigur se gasesc si in Bucuresti. Nu cred ca sunt mai mult de 20 de lei din cate am vazut eu. Poti sa cauti pe la magazinele care au ochelari de soare si o sa gasesti sigur!winking Succes :* big grin
fundita? devilbatting eyelashes