| 13DoXy13 a întrebat:

Vreau pareri despre specimenu' asta:

http://www.mirceahodarnau.ro/wp-content/uploads/2009/11/ Connect-R.jpg

va rog...descriere:))ce va place si ce nu! vreau pareri!

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

In primul rand il apreciez pentru talent, are un timbru vocal bun, l-am auzit cantand in mai multe feluri, are ce numesc eu un mic morphism vocal. Nu sunt eu un mare adept al genului dar am ascultat cu placere melodiile si featuring-urile. Relativ arata si bine, e printre artistii romani de calitate mult peste medie.

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

E un tigan,cocalar, superficial.Ce parere sa am despre un specimen ca asta, ia ghici?

| Woodenpints91 a răspuns:

La Auschwitz cu el!

| iRaul a răspuns:

Connect-R.
Ce sa zic de el, sincer ma deranjeaza ca e tigan, urasc tiganii, le'as da foc la toti.
De cantat, nu ascult genul de muzica ce il socate, desii din 3 melodii, cate am auzit de la el, canta ceva house, dar cand in stil raggae, cel putin incearca.
Versuri desii par frumoase, nu stiu ce, daca te uiti mai atent, iti dai seama ca's idioate.
Totusi, respect ca nu canta manele ca restul de natia lui.
Parerea mea despre el e cam nasoala, dar na, fiecare cu parerea lui.happy

| cristinna0918 a răspuns:

Connect-R este un artist bun,canta bine, danseaza bine, arata bine.stie sa isi tina fanii alaturi.Este criticat din pacate pentru etnie.nu are nicio vina ca este tigan, ba din contra.el se mandreste cu asta si nu ia in seama toate jignirile.pana la urma el a dovedit ca se poate si altfel.Este un artist bun si este iubit de mii de oameni care ii asculta cu placere melodiile.Haideti sa nu mai criticam oamenii inainte de a-i cunoaste!