| anonim_4396 a întrebat:

Cam care e diferenta de pret intre un parfum luat din beauty shop si unul din duty free? Ma refer la cele pe care in centrul orasului le gasesti pe la 150 - 250 RON.

4 răspunsuri:
| borsec a răspuns:

De regul ale gasesti mai iefitin cam cu 15-20% magazinele din spatiul liber nu au adaos si nici taxe.

| Lory_2572 a răspuns:

Regimul duty free nu cuprinde taxele pe care le percep magazinele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca doresti un parfum bun intra pe site parfumuri de lux si vewi gasi toate marcile si preturile posibile dupa buzunar ok sper sa ty fi fost de folos sfatul meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sar putea sa diefre si continutul