| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa o masina de cusut noua si care marci si modele sunt mai bune pentru incepatori?

5 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Pentru incepatori cred ca aceasta mini-masina de cusut este foarte buna.
http://www.tvproducts.ro/masina-de-cusut.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Una mecanica pentru inceput. dupa aia electrica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am acelasi rasp ca Totata are dreptate eu lucrez in domeniu si pot sa te sfatuiesc sa ti cumperi una electrica pentru ca are si manual cu instructiuni costa in jur de 400 450 de ron dar merita are topate aparatele de facut butoniere 16 modele de cusaturi si multe altele. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

479 Ron costa o masina de cusut Brother LS2125 pe www.decusut.ro si sunt si multe alte modele intre 5 si 8 milioane, cam acolo e piata cea mai mare de modele/pret.

| totata a răspuns:

Cea mai ieftina pe care am vazut-o era in jur de 250-300ron.nu vreau sa fac reclama dar incearca pe www.quelle.ro.daca nu ma insel aveau si un manual de instructiuni pentru incepatori. Sper ca ti0am fost de folos