| iLeón a întrebat:

Cat costa o masina de cusut ZINGER?

5 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Dau niste baieti 40000 euro pe una. Daca ai vreo 4-5 pe acasa, te realizezi pe viata.

| suntserios a răspuns (pentru AxelBv):

Fix 40000euro dau pe ele daca le trimiti intru un cont vreo 2000 ron ca sa faca ei actele.

| AxelBv a răspuns (pentru suntserios):

Sau daca cumperi de la cineva seria pereche cu 10-15000.

| ThEEmperoR a răspuns:

Mah te-ai lovit la scufitza? pai asta este cea mai mare teapa care o sa ti-o iei!
cei care dau anunt ca vor sa cumpere masina de cusut si ofera 30.000-50.000 Euro sant niste tepari ordinari. sunai spune-le ca ai si tu una de vanzare si iti vor zice ca o vor cumpara cu banii pe loc dar trebuie sa ai musai masina de cusut pereche a celei care o ai tu adica serie identica sau imediat urmatoare ca sa aiba valoare mare. de aceea iti vor spune ca masina care o ai tu nu valoreaza nimic fara perechea ei! apoi te suna dupa cateva zile si iti vor spune ca au gasit ei masina pereche si ca tu trebuie doar sa o cumperi ca este chilipir adica vreo 2-3 miii de euro. te vei duce ca gasca o cumperi dupa care ii suni sa le spui ca le ai pe amandoua si iti vor spune ca nu mai este valabil. ce le faci? ai dat banii 2-3 mii euro pe o masina care nu valoreaza mai mult de 100$ si care de fapt ai cumparat-o de la cei cu care lucreaza ei mana in mana. sper ca ati inteles mesajul meu toti cei care santeti naivi si loviti la scufitza!

legenda spune ca fratii Singer au ascuns in piciorul unei masini de cusut cateva kg de platina ....mai bine taie-i picioarele vezi ce gasesti dupa care da-o la fier vechi fonta din care sant fabricate picioarele este scumpa 2mii lei /kg

Sculativa voi ce dormiti si atunci cand santeti treji! nu mai fiti naivi!

| Valentin55 a răspuns:

Costa cam 100 de euro. Adica 4 milioane 500. Stiu k a cumparat mama mea