| anonim_4396 a întrebat:

Cam de unde as putea sa iau un skate din berceni?
are la mall?
thinking
eu nu am gasit...
FUNDAAAAAAAAAAAAAA

Răspuns Câştigător
| BlONdAaAa a răspuns:

Du-te in Sun Plaza.La Inter Sport la etajul 2 misepare ca e...Gasesti acolo;]... Fundabig grin?

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Vezi in sunplaza,Mall vitan in Intersport,in Carrefour Grand Arena(e un magazin unde sunt numai skateri,ghiozdane,genti,converse,si trebuie sa aiba si skate-uri),in Carrefour Vitantis *parca asa se numea* ori era un magazin pe Lipscani,daca vrei sa cauti,tot asa cu skateuri, tenesi, hanorace si tot felul. Bafta!