| gongsterbeep a întrebat:

Cum as putea sa ajung din Berceni la promenda mall cu tramvai/ metrou/ ratb?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Cu metroul pana la statia Aurel Vlaicu.

4 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

M2
Ce-mi plac mie cand voi bucurestenii ne intrebati pe noi provincialii cum sa circulati in Bucuresti! Mai ales ca toata ziua stati cu un pc/telefon sub nas dar nu stiti sa cautai pe Google maps!

| ziftode a răspuns:

Http://maps.google.com (clic dreapta pe, punct de pe harta si stabilesti plecarea/destinatia)
http://transporturban.ro

nu, nu vreau sa iti dau cu tifla, ca uite ce usor se gaseste, incerc sa te ajut, invatandu-te sa te descurci singur

| gigite a răspuns:

Dupa "firea" mea, RATB nu mai este, s-a infiintat STB.