| PumpkinDoll a întrebat:

Cam in cat timp vine o comanda de pe epantofi.ro? Aproximativ

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De ceeeeee? De ce va place sa dati bani unor astfel de mizerabili combinatori care nu fac nimic altceva decat efectiv BISNITA de cea mai joasa speta? De curiozitate, zi-ne si noua ce ai luat si la ce pret, ca poate or fi astia sfintul graal al magazinelor online si chiar au preturi bune, dar ma foarte indoiesc. Te uiti la un site ce "Despre noi" are daca vrei sa vezi din scurt ca e serios sau nu.

| PumpkinDoll explică (pentru GabiDumitrescu):

Pai nu am luat nimic încă, da mi tu un site serios de unde as putea lua la un preț bun, dar fără să ajungă când ies la pensie rolling on the floor

| Furnicuta000 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Eu am intrat recent pe site-ul asta si cresc preturile in fiecare an, a devenit chiar ridicol de scumpa incaltamintea la astia. Cel putin la cele care nu sunt de firma mare.
Intra pe Deichmann sau CCC, acolo e si calitate si convenabil.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Pai zi ce vrei sa iei. Eu am tot cumparat de la SportsDirect si ajunge fara probleme in mai putin de 10 zile lucratoare. Am patit sa comand duminica seara si joi sa fie la mine. Din UK, da? P.S. Nu stiu daca era intrebarea ta, cred ca nu. In momentul de fata gasesti incaltaminte de firma mare gen Adidas sau Nike dar si branduri detinute de ei, facute in Romania unele modele, la preturi excelente, in Decathlon. Si sa nu uitam de romanii de-alde Marelbo sau S-Karp (!) care au incaltaminte EXCELENTA calitativ la preturi bune. Uite, eu aveam nevoie de ceva gen adidas/bocanc cu care sa nu crap de caldura pentru un festival si am gasit ceva foarte decent la 60 RON: https://www.decathlon.ro/incaltaminte-nh100-barbati--id_8354268.html P.S. Bine, pentru toamna-iarna am chestii mai serioase, inclusiv bocanci stil jandarm cu care ies fara nici un stres si la -25 de grade, insa aia costa de cateva ori pe-atita, logic.

| Andreeush a răspuns:

Depinde, ar trebui să vină în 4-5 zile, maxim o săptămână.