| dariaandreea24 a întrebat:

Buna! Care a mai refuzat comenzi de pe site-ul epantofi.ro? Nu de alta dar eu mi-am comandat un ghiozdan, doar ca am comandat modelul gresit si as vrea sa refuz comanda atunci cand vine curierul.Ce ar trebui sa-i spun curierului?
(am sunat si la firma de curierat si la numarul de asistenta de pe site, au spus ca pot refuza coletul)

1 răspuns:
| margota a răspuns:

Simplu! Spui curierului ca nu îl vrei și să-l trimită înapoi! Eu am refuzat o data pe hm